Fitout Warszawa, systemy szklane, kompleksowe remonty - Glaso.pl

Fit in your fitout

O firmie

O firmie

Glaso 

Glaso jest dynamiczną firmą działającą na rynku od 2014 roku w przestrzeni usług budowlanych zarówno wykonawczych, doradczych jak i projektowych. Łączy ona świeże pomysły z wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas realizacji wielu ciekawych projektów.

W trosce o Państwa wygodę doradzamy i pomagamy w procesie kompleksowej realizacji inwestycji. Aby droga wiodąca do wspólnego zakończenia realizacji okazała się dla Państwa prosta i przyjemna, stale pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Dzięki wykorzystywaniu nowych technologii oraz sprawdzonych, markowych materiałów, gwarantujemy wysoką jakość naszych usług.  Zlecone nam zadania realizujemy terminowo, dbając o indywidualne podejście do Klienta oraz jego projektu. Staramy się aby nasz profesjonalizm i Państwa zadowolenie były wizytówką firmy GLASO.

Z wyrazami szacunku,

Janusz Smoliński
mgr inż. Budownictwa lądowego
właściciel

Dev Glaso
skontaktuj się z nami

Wybierając Glaso, wybierasz:

DOSTOSOWANIE KOSZTÓW

Jesteśmy też po to aby doradzić Inwestorowi jak mieszcząc się w zaplanowanym budżecie osiągnąć maksymalny efekt końcowy.

ELASTYCZNOŚĆ

Jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. W razie potrzeby możemy prowadzić pracę w godzinach popołudniowych, nocnych lub w dni wolne. Mamy doświadczenie w prowadzeniu prac w czynnych obiektach, obiektach użyteczności publicznej oraz w galeriach handlowych.

WYSOKIE STANDARDY

Prace wykonujemy zawsze na najwyższym poziomie, przestrzegamy zaleceń i terminów zatwierdzonych przez Inwestora. Ponieważ jesteśmy pewni staranności wykonanych prac oferujemy atrakcyjne gwarancje.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Możemy prowadzić prace od projektu, poprzez kompleksowe wykonanie, aranżację, wykończenie i wyposażenie po oddanie powierzchni do użytku.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Każdy klient jest dla nas ważny. 

Skontaktuj się z nami

skontaktuj się z nami

Glaso Sp. z o.o.

ul. Kamionkowska 45/217
03-812 Warszawa

NIP: 1132990626
REGON: 382071981
KRS: 0000762659

Prezes Zarządu

Janusz Smoliński 
janusz.smolinski@glaso.pl
790-380-500

Biuro

Ewa Kanup
biuro@glaso.pl
735-974-662

Copyright © 2024 Glaso

Made by Inforpol.NET